fsdf

Kolayca Arayın, Pratik Şekilde Hesaplayın, Hızlıca Başvurun!

Kredinizi aratın,
Size uygun olan krediyi buradan bulabilirsiniz

 

popüler krediler Öne Çıkan Krediler

Akbank popüler İhtiyaç Kredisi öne çıkan
İhtiyaç Kredisi 25000TL
QNB Finansbank popüler Taşıt Kredisi öne çıkan
Taşıt Kredisi 30000TL
İş Bankası popüler İhtiyaç Kredisi öne çıkan
İhtiyaç Kredisi 15000TL
TEB popüler İhtiyaç Kredisi öne çıkan
İhtiyaç Kredisi 20000TL

kredi kartları kredi.com.trKredi kartları

logo kredi.comReklam Ve Tanıtın Alanı
Aylık 3MN web trafiğine sahip sitemizde tanıtım ve reklamlarınızı yayınlayalım. Ürün ya da hizmetinizi parmaklarınızın ucuna taşıyalım.
kredi.com.tr logo
Reklam Ve Tanıtın Alanı
Aylık 3MN web trafiğine sahip sitemizde tanıtım ve reklamlarınızı yayınlayalım. Ürün ya da hizmetinizi parmaklarınızın ucuna taşıyalım.
Sponsorlu Kampanya
Yeni Kredi Kartı Kampanyalarına Göz Atın!

Yeni Kredi Kartlarını Gördünüz mü?

Bütün Bankaların Kredi Kartlarını Sizler İçin Araştırıp, Bulduk. Kolaylıkla Başvuru Yapabilirsiniz!

Kredi kartları alışverişlerin olmazsa olmazıdır. Son dönemlerde kredi kartlarının önemi arttıkca kredi.com.tr olarak size en uygun 

kredi kartının hangisi olacağını bulmanıza yardım etmemiz gerektiğini düşünüp, sizler için araştırıp düzinelerce kredi kartı bulduk!


Hemen Başvur

En çok kazandıran vadeli mevduat seçeneklerini sizin için seçtik.

En Çok Tercih Edilen Mevduat Hesapları
Alternatifbank vadeli mevduat
Ana Para
Vade
60 Gün
Net Kazanç
Toplam Kazanç
DenizBank vadeli mevduat
Ana Para
Vade
10 Gün
Net Kazanç
Toplam Kazanç

Kredi ve kredi kartları ile ilgili en güncel verileri analiz edip,
Çeşitli Hesap Araçlarımızla bütce hesabınızı kolayca yapın.

Banka Faiz Oranları

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi faiz
İhtiyaç Kredisi
QNB Finansbank
İş Bankası İhtiyaç Kredisi faiz
İhtiyaç Kredisi
İş Bankası
TEB İhtiyaç Kredisi faiz
İhtiyaç Kredisi
TEB
Akbank İhtiyaç Kredisi faiz
İhtiyaç Kredisi
Akbank
İş Bankası Taşıt Kredisi faiz
Taşıt Kredisi
İş Bankası
TEB Taşıt Kredisi faiz
Taşıt Kredisi
TEB
QNB Finansbank Taşıt Kredisi faiz
Taşıt Kredisi
QNB Finansbank
kredi.com.tr Reklam Ve Tanıtım Alanı
Aylık 3MN web trafiğine sahip sitemizde tanıtım ve reklamlarınızı yayınlayalım. Ürün ya da hizmetinizi parmaklarınızın ucuna taşıyalım.

Hızlı Başvur

Tutar
Vade
 
İş Bankası banka İhtiyaç Kredisi başvuru
Faiz Oranı: 1.65
İhtiyaç Kredisi
Taksit:

Toplam:
Tutar
Vade
 
TEB banka İhtiyaç Kredisi başvuru
Faiz Oranı: 1.45
İhtiyaç Kredisi
Taksit:

Toplam:
Tutar
Vade
 
Akbank banka İhtiyaç Kredisi başvuru
Faiz Oranı: 1.85
İhtiyaç Kredisi
Taksit:

Toplam:
logo kredi.com.tr
Reklam Ve Tanıtın Alanı
Aylık 3MN web trafiğine sahip sitemizde tanıtım ve reklamlarınızı yayınlayalım. Ürün ya da hizmetinizi parmaklarınızın ucuna taşıyalım.

Düzinelerce kredi ödeme seçenekleri ve bol kazandırıp çok uçuran kredi kartları parmaklarınızın ucunda!

Sık Sorulan Sorular

* Bireysel İhtiyaç Kredisi Nedir?

*Kişilerin, ticari amaçlar dışında, eğitim, alışveriş, taşınma, beyaz eşya, evlilik, seyahat gibi ihtiyaçlarının tümünü gidermek için değişik vade seçenekleri ve çeşitli tutarlarda kullandığı kredi türüdür.

* İhtiyaç Kredisi Başvurunuz Neden Onaylanmaz?

*İhtiyaç kredisi, diğer banklardan kullanılan kredi ve kredi kartlarının çok fazla düzensiz ve geç ödenmesinden dolayı onaylanmayabilir. Bu gibi durumlarda https://www.findeks.com/ den kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Kredi notu "az riskli" seviyesine geldiğinde (Bunun için yaklaşık 3 ay düzenli kredi yada kredi kartınızı ödemeniz gerekir) genelde 20.000₺ ye kadar rahatça kredi çekebilirsiniz.

Blog

* Merkez Bankası Politika Faizini Değiştirmeyerek Yüzde 19 Seviyesinde Sabit Tuttu

Faizin kararı belli oldu. TCMB, temmuz ayı PKK toplantısının ardından politika faizini değiştirmeyerek yüzde 19 seviyesinde tuttu.  

PPK metninde enflasyon risklerine vurgu yapılırken, para politikasındaki mevcut sıkı duruş kararlılıkla sürdürüleceği yinelendi

Karar öncesi 8,62-8,64 bandında fiyatlanan dolar/TL'de önemli değişiklik yaşanmadı.

Toplantı sonrası yapılan değerlendirme şöyle:

Gelişmiş ülkeler başta olmak üzere dünya genelinde aşılamanın hızlanması küresel ekonomide toparlanma sürecini desteklemektedir. Bununla birlikte, aşılama programlarında ilerleme kaydeden ekonomiler kısıtlamaları hafifleterek iktisadi faaliyette daha güçlü bir performans sergilemektedir. Küresel talepteki hızlı toparlanma, emtia fiyatlarındaki artış eğilimi, bazı sektörlerdeki arz kısıtları ve taşımacılık maliyetlerindeki artış uluslararası ölçekte üretici ve tüketici fiyatlarının yükselmesine yol açmaktadır. Yükselen küresel enflasyon ve enflasyon beklentilerinin uluslararası finansal piyasalar üzerindeki etkileri önemini korumaktadır.

Yurt içi iktisadi faaliyet güçlü seyretmektedir. İkinci çeyrekte, salgın kısıtlamalarına ve finansal koşullardaki sıkılaşmaya bağlı olarak iç talep bir miktar ivme kaybederken, dış talep gücünü korumaktadır. Aşılamanın toplumun geneline yayılarak hızlanması salgından olumsuz etkilenen hizmetler ve turizm sektörlerinin canlanmasına ve iktisadi faaliyetin daha dengeli bir bileşimle sürdürülmesine olanak tanımaktadır. Ticari krediler ılımlı bir seyir izlemektedir. Son dönemde açılma ve ertelenmiş talebe bağlı olarak artış gösteren bireysel kredi kullanımında ise, alınan makroihtiyati tedbirlerin etkileri izlenecektir. Olumlu dış talep koşulları ve uygulanmakta olan sıkı para politikası cari işlemler dengesini pozitif etkilemektedir. İhracattaki güçlü artış eğilimi ve aşılamadaki kuvvetli ivmenin turizm faaliyetlerini canlandırmasıyla yılın geri kalanında cari işlemler hesabının fazla vermesi beklenmektedir.

Enflasyon risklerine vurgu

Son dönemde ithalat fiyatları ve yönetilen/yönlendirilen fiyatlardaki artışların yanı sıra, talep koşulları, bazı sektörlerdeki arz kısıtları, açılmanın etkisiyle yaz aylarında enflasyonda görülebilecek oynaklıklar ve enflasyon beklentilerindeki yüksek seviyeler, fiyatlama davranışları ve enflasyon görünümü üzerinde risk oluşturmaya devam etmektedir.

Diğer taraftan, parasal sıkılaştırmanın krediler ve iç talep üzerindeki yavaşlatıcı etkileri gözlenmektedir. Enflasyon ve enflasyon beklentilerindeki yüksek seviyeler dikkate alınarak, Nisan Enflasyon Raporu tahmin patikasındaki belirgin düşüş sağlanana kadar para politikasındaki mevcut sıkı duruş kararlılıkla sürdürülecektir. Bu doğrultuda Kurul, politika faizinin sabit tutulmasına karar vermiştir.

TCMB, fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda elindeki tüm araçları kararlılıkla kullanmaya devam edecektir. Enflasyonda kalıcı düşüşe işaret eden güçlü göstergeler oluşana ve orta vadeli yüzde 5 hedefine ulaşıncaya kadar politika faizi, güçlü dezenflasyonist etkiyi muhafaza edecek şekilde, enflasyonun üzerinde bir düzeyde oluşturulmaya devam edilecektir.

Fiyatlar genel düzeyinde sağlanacak istikrar, ülke risk primlerindeki düşüş, ters para ikamesinin başlaması, döviz rezervlerinin artış eğilimine girmesi ve finansman maliyetlerinin kalıcı olarak gerilemesi yoluyla makroekonomik istikrarı ve finansal istikrarı olumlu etkileyecektir. Böylelikle, yatırım, üretim ve istihdam artışının sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde devamı için uygun zemin oluşacaktır.

Kurul, kararlarını şeffaf, öngörülebilir ve veri odaklı bir çerçevede almaya devam edecektir.

Para Politikası Kurulu Toplantı Özeti beş iş günü içinde yayımlanacaktır.


Devamını Oku...

* Kamu işçisi Hükümetten Yeni Zam Teklifi Bekliyor

Hükümet, kamu işçisi için brüt ücreti 3.577-3.750 lira arası olanlara 100 lira, brüt ücreti 3.750-4.000 lira arası olanlara 60 lira seyyanen zam teklif etmişti. Kamudaki 700 binden fazla işçiyi ilgilendiren zam görüşmelerinde işçileri temsil eden Türk-İş ve Hak-İş, hükümetten taleplerini karşılayacak yeni bir teklif bekliyor.

kamu-iscileri-hukumetten-yeni-zam-bekliyor

Bakanlıklar, üniversiteler, hastaneler, il özel idareleri, demiryolları, şeker fabrikaları ve elektrik üretim santrallerinin de aralarında olduğu kamu kurum ve kuruluşlarındaki 700 binden fazla işçiyi ilgilendiren 2021 Yılı Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Protokolü görüşmelerinde süreç devam ediyor. Türk-İş ve Hak-İş'in en düşük brüt ücretin 4 bin 800 liraya yükseltilmesi, 2021-2022 döneminde ilk 6 ay yüzde 20, diğer 6 aylar için enflasyon artı yüzde 3 refah payı talebine karşın, hükümet brüt ücreti 3577-3750 lira arası olanlara 100 lira, brüt ücreti 3750-4000 lira arası olanlara 60 lira seyyanen zam ile yılın ilk 6 ayı için yüzde 9, ikinci 6 ay için yüzde 5 artı enflasyon farkı teklif etti.

"TABAN ÜCRETİN ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA KALMA RİSKİ VAR"

Türk-İş Genel Mali Sekreteri Ramazan Ağar, hükümetin teklifinin ardından Türk-İş bünyesinde oluşturdukları Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmeleri Koordinasyon Kurulu'nu acil olarak toplayıp, teklifi değerlendirdiklerini söyledi.

Konfederasyona bağlı 15 sendikadan temsilcilerin katıldığı toplantıda, teklifin kabul edilemez bulunduğunu belirten Ağar, şöyle konuştu:

"Bizim taleplerimiz ile hükümetin teklifi arasında ciddi bir fark var. Enflasyon, geçim şartları ve düşük ücretli işçilerin durumu ortada. 700 bin işçinin yaklaşık yarısı düşük ücretlerle çalışıyor. Beklentilerin çok altında olan hükümetin bu teklifi, zaten bozuk olan çalışma hayatındaki dengeleri daha da bozar. Hükümetin teklifindeki taban ücretin, yeni yılda asgari ücretin altında kalma riski söz konusu. Böyle bir şey gerçekleşirse çalışma barışı ciddi yara alır. Taban ücretteki artışı önemsiyoruz. Talep ettiğimiz rakamlarla ücret dengesizliğini gidermek istiyoruz. Tüm bunları göz önünde alıp, hükümetten taleplerimize karşılayacak yeni zam teklifi bekliyoruz."

"BAYRAMDAN SONRA MAKUL PAZARLIK SÜRECİ BAŞLAR"

Hak-İş Genel Başkan Vekili Osman Yıldız da hükümetin geçen hafta yaptığı teklifi pazarlığa giriş olarak değerlendirdiklerini ifade etti. Hükümetin daha makul bir teklif getireceğine ve o teklif üzerinden müzakereyi sürdüreceklerine inandığını belirten Yıldız, şunları kaydetti:

"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımızın ortaya koyduğu yaklaşımdan, yapılan teklifin sürecin başlangıcı olduğunu anladık. Bu teklif, üzerinde ilerleyeceğimiz seviyede değil. Kamuoyundaki tepkiler de bu yönde. Hükümettin yeni teklifiyle birlikte bayramdan sonra makul pazarlık sürecinin başlayacağını düşünüyorum. Bu sürecin uzlaşıyla başarılı bir şekilde neticelendirileceğine inanıyorum."

Kaynak: Anadolu Ajansı / Özcan Yıldırım

Devamını Oku...

kredi.com.tr

Kredi ve kredi kartı ile geniş bilgi ve deneyimlerimizin sonucunda geliştirdiğimiz hesaplama, başvuru ve karşılaştırmalarla kredi.com.tr; kullanıcılara güncel bilgilerle hizmet verir. Akıllı ödeme ve bütçe hesaplamasıyla ne kadar kredi çekebileceğinizi ve aylık ne kadar ödeyebileceğinizi hesaplayıp, bütçenize en uygun kredi ve kredi kartlarını seçiminize sunar.

Devamını Oku...

Ne Kadar Kredi Çekmeliyim?

Bu similatör, size en uygun ve kolay ödenebilir kredi fırsatlarını hesaplar. Hesaplama sonucunda size en uygun kredi fırsatlarını listeler

Gelişmelerden Haberdar Olun

Dünyayı takip ediyoruz, sizde finans dünyasından haber almak ilmak ister misiniz ?

İş Bankası çözüm ortaklığıQNB Finansbank çözüm ortaklığıDenizBank çözüm ortaklığıTEB çözüm ortaklığıAlternatifbank çözüm ortaklığıAkbank çözüm ortaklığıGaranti BBVA çözüm ortaklığıING Bank çözüm ortaklığıHSBC çözüm ortaklığıCEPTETEB çözüm ortaklığıkredi.com.tr çözüm ortaklığı